Kvalitní zázemí pro sport i volný čas

ČeštinacsEnglishenРусскийru
phone +420 573 335 700

Přebalovací stanice – závěsná

Stanice na přebalování dětí je vyrobena z tvrzeného plastu, určena k horizontálnímu připevnění na stěnu a v zavřené poloze by neměla vyčnívat ze stěny o více než 102 mm. Pokud se stanice nachází v otevřené poloze, nejsou na ní viditelné žádné kovové součástky, což vylučuje možnost s nimi manipulovat. Nejsou v dosahu ani žádné součástky otevíracího mechanismu a nehrozí proto nebezpečí skřípnutí. Stanice je vybavena tlumící plynovou pružinou, která zaručuje její snadné otevření a zavření uživatelem jednou rukou. Součástí stanice jsou dva vysoce zátěžové háčky na zavěšení tašek. Stanice je dále vybavena dávkovačem krycího papíru, který slouží pro překrytí ložné plochy stanice. Zámek dávkovače nevyžaduje ke svému otevření použití klíče a může být snadno upraven na zásobník skládaných papírových ručníků. Stav množství krycího papíru je možné sledovat okénkem. Stanice poskytuje návod k použití v sedmi jazycích, který je umístěn na zadní straně stanice. Skutečnost, že toalety jsou vybaveny přebalovací stanicí, by měla být znázorněna na vchodových dveří toalet. Součástí stanice jsou dva bezpečnostní pásy, zadní pás je potáhnutý vinylem. Stanice by měla být nainstalována tak, aby všechny upevňovací prvky byly zakrytovány a tím bylo zajištěno snadné čištění stanice bez možnosti usazování bakterií. Povrch stanice neobsahuje takové plochy, které by při jejím otevření poskytovaly možnost odkládání plechovek, kelímků, lahví nebo cigaret. Při správném způsobu připevnění je možné stanici umístit na jakoukoli vyhovující stěnu. Připevňovací šrouby by měly být překryty krytkami, které jsou součástí dodávky. Stanice je světle šedé barvy, vyrobena z recyklovatelného materiálu a má čtyřletou záruku. Stanice je určena pro děti do věku 3,5 let s max. váhou 23 kg.

Použití:

Stanice je tvarována tak, aby vyhovovala tvaru dětského těla. Je snadno otevíratelná jednou rukou a je vybavena dávkovačem ochranných papírových ručníků, které zvyšují hygieničnost stanice. Bezpečnostní pás je snadno nastavitelný podle velikosti dítěte a je vybaven bezpečnostním zámkem.

Přebalovací stanice – pult HPL

Stanice na přebalování dětí – pult.konstrukce HPL tl.12mm nebo s hliníkovou ztužující konstrukcí. Standardním vybavením pultu jsou podložky,které vám umožní měnit plenky svého potomka s lehkostí a při větším pohodlí. Podložka a pult jsou vyrobeny z materiálů, které splňují přísné normy zdravotní nezávadnosti a jsou omyvatelné.

Galerie :