Kvalitní zázemí pro sport i volný čas

ČeštinacsEnglishenРусскийru
phone +420 573 335 700

O firmě

Společnost Frajt představuje na českém trhu stabilní a prosperující firmu, která se od počátku vzniku specializuje na nadstandardní interiérové vybavení. Za celou dobu svého působení staví a rozšiřuje program pro vybavování center volného času, aquaparků, bazénů a balneo provozů, rehabilitačních center, sportovních a kulturních zařízení, škol, administrativních budov, nákupních center, nemocnicí a laboratoří.

Základní filozofií společnosti je poskytovat služby a výrobky ve špičkové kvalitě.

Aby bylo možné tento záměr plnit vsadila společnost na vlastní výrobní samostatnost s minimálním podílem subdodavatelských firem u kterých je také kladen důraz na špičkovou kvalitu. Díky vlastnímu vývojovému a konstrukčnímu oddělení obsahuje firemní portfolio originální vysoce kvalitní výrobky a řídící elektronické systémy, jak pro individuální prodej, tak pro řešení celých investičních projektů. Obchodní oddělení poskytuje investorům, projektantům a provozovatelům podpůrnou poradenskou činnost.

Firemní videoprezentace

Ocenění GRAND PRIX – FORARCH

Firemní showroom, ve kterém jsou pořádána školení s předváděním reálných systémů, výrobků a všech novinek uváděných na trh, je velmi významnou částí pro poradenskou a informační činnost. Velká pozornost je věnována individuálnímu přístupu ke každé zakázce v průběhu přípravy, výroby, montáže, předání, záručního a pozáručního servisu. Na zakázkách u kterých jsou použity firmou doporučené systémy a výrobky z vysoce kvalitních materiálů, nabízí firma speciální záruční podmínky. Kvalita výrobků a dodávek firmy Frajt jsou jedním z porovnávacích kriterií při stanovení kvality vybavení bazénů a aquaparků v České republice. Což dosvědčuje i množství vyhlášených staveb roku v oblasti sportovišť, u kterých byly použity námi dodávané výrobky a systémy.

V případě jakýchkoli dotazů nebo vypracování individuálních cenových nabídek nás neváhejte *kontaktovat.

Informace o zpracování osobních údajů.

Operační program Podnikání a inovace

Naše společnost realizuje projekt s názvem :

„Inovace v procesu výroby skleněných interiérových prvků“,

reg.č. CZ.01.1.02/0.0/0.0/15_014/0000401

EU

Který je spolufinancován z Operačního programu Podnikání a inovace pro konkurenceschopnost, tedy ze zdrojů Evropské unie a státního rozpočtu ČR. Předmětem projektu je pořízení unikátní technologie na výrobu inovovaného tvrzeného skla s keramickým potiskem. Inovované sklo i technologický postup jejich výroby je výsledkem vlastní výzkum a vývoj činnosti společnosti Frajt s.r.o. Inovované tvrzené sklo vykazuje vyšší technické parametry a užitnou hodnotu. Stejně jako výrobní proces i produkt je unikátní v ČR a v regionu střední Evropy.

Cílem projektu je ekonomický růst společnosti, který povede k upevnění pozice na trhu, ale i k expanzi na nové trhy v EU i mimo ni, a to skrz zvýšení kvality produktů.

Spolupracující firmy

Fundermax

FuderMax – Rakousko

Hasam

Hasam – Česká Republika

Aquafun

AquaFun – Lotyšsko

Agopro

AgoPro – Slovensko

Argos Grupé

Argos Grupé – Litva

Berndorf

Berndorf Bäderbau – Česká Republika

OJMAR

Ojmar – Španělsko

Schulte-Schlagbaum AG

Schulte-Schlagbaum AG – Německo

Durst Phototechnik Digital Technology GmbH – Rakousko

Výstavy

ArchiEXPO

ArchiEXPO

Napsali o nás :

iDNES.cz

 

WellnessNovinky.cz

 

Stavebnictvi3000.cz

iDNES.cz

 

InfoGlass.cz

 

Stavebnictvi3000.cz

iDNES.cz

 

Denik.cz

 

Stavebnictvi3000.cz

Partneři

ABAS

Asociace bazénů a saun

Wellness novinky

Wellness novinky

Sauneri.cz

Česká asociace saunérů

RAIN

Rain.cz

Czech Trade International

Czech Trade International

Evropská Databanka - Frajt

Evropská Databanka