csen

Frajt – Kvalitní zázemí pro sport

Toto moto je pro nás stále motorem k vylepšování, hledání řešení, navrhování funkčních interiérových vybavení. Utváříme zázemí všem těm velkým i malým sportovcům, profesionálům, sportovním nadšencům, a také těm kteří chtějí třeba jen aktivně odpočívat. Věříme, že příjemné prostředí šaten, sociálního zázemí a interiéru pomáhá přivést ke sportu nové nadšence.

 

Náš příběh

Naše historie se začala psát dva roky po sametové revoluci, kdy po dlouhých 40 letech se opět mohlo začít podnikat, tvořit a měnit „svět“ tedy spíše Českou republiku, kulturu, budovy, stavebnictví. A právě stavebnictví byl původní první směr, kterým se majitel a zakladatel Ing. Dušan Frajt vydal.

Brzy se ke stavebnictví přidala speciální zakázková výroba dýhovaného nábytku. Tato divize tak dala základ pro orientaci firmy do interiérového designu.
Do výroby jsme začali zavádět nové materiály, vysokotlaký laminát a hliník, nerez a právě tyto materiály se staly naším hlavním směrem výroby.

Díky vlastnostem materiálu- vysokotlaký laminát HPL – jeho odolnosti v agresivním prostředí, tvrdosti a voděodolnosti bylo směřování výrobního programu do hygienických zázemí, toalet, sprch a také šaten wellness center a bazénů zjevné. Začali jsme stavět řadu sanitárních příček HPL dále do sortimentu jsme doplnili sprchové kabiny, šatní skříňky, převlékací kabiny a potom interiérové prvky barových pultů a recepcí, až z toho vznikla ucelená nabídka dodávky sportovních interiérů.

 

 

Firemní videoprezentace

Co je pro nás důležité:

Kvalita

Za své produkty se nechceme stydět. Je pro nás důležité vyrábět kvalitní výrobky na které se můžeme spolehnout. Snižujeme tak množství reklamací na minimum. Proto se nebojíme na skříně typu „A“ serie HPL
dát 10-ti letou záruku.

Termíny

Stejně jako dodržení smluveného času schůzky, je přesné načasování dodávky pro nás důležité.

Funkční estetické prostředí

Při podpoře projektů sportovních center čerpáme ze svých dlouholetých zkušeností. Nové trendy, znalosti a rozhled získáváme ze zahraničních trhů a díky členství v asociacích.

 

Vize

Moderní technologie

Ve sportovištích 21. století je nutné počítat s moderními technologiemi, proto i my je nespouštíme ze zřetele a implementujeme je například v podobě elektronických zámků do našich výrobků.

Design

Inovativními výrobky ze skla s keramickým potiskem posunujeme hranice designu v šatnách a celých areálech volného času. Za speciální technologii digitálního tisku Double Vision Efekt jsme byli oceněni, cenou GRAND PRIX – FORARCH.

Ocenění GRAND PRIX – FORARCH

 

V případě jakýchkoli dotazů nebo vypracování individuálních cenových nabídek nás neváhejte *kontaktovat.

Informace o zpracování osobních údajů.