Kvalitní zázemí pro sport i volný čas

ČeštinacsEnglishenРусскийru
phone +420 573 335 700

Branky servromotorické

Elektrické branky poháněné axiálně uloženým servo pohonem slouží jako doplněk k turniketům pro řízený oboustranný průchod imobilních osob případně autorizovaných uživatelů (personálu apod.) Motorická branka standardní šíře 900 mm je určena pro odbavení zejména imobilních uživatelů. Lze ovládat externě nebo při použití čipové identifikace lze zařízení nasadit do systému bezobslužného řízení průchodu.

Základním režimem branky je řízený režim: po příchodu povelu dojde k otevření branky v příslušném směru a po časové prodlevě k automatickému uzavření branky.
Branka se skládá z nosného tubusu s axiálním pohonem rotačního pláště s křídlem branky.
Křídlo branky je dodáváno s výplní z akrylátu nebo ESG skla, případně celoskleněné křídlo s ESG skla. Při alarmu PANIK dojde k trvalému otevření branky.

Typy servromotorických branek

  BS 181–1090/S01      BS 181-1090/S02       BS 182-1090/S01

Mechanická branka

Branka BM/S jednokřídlá

Křídlo branky:

Uzavřený rám z trubek tloušťky 40 mm z nerezové oceli dle AISI 304 nebo AISI 316 – na vyžádání. Povrch broušený nebo kartáčovaný, případně leštěný (na vyžádání).
Materiál těla branky: Celokovové provedení z nerezové oceli dle AISI 304 nebo AISI 316 – na vyžádání. Povrch skříně broušený nebo kartáčovaný, případně leštěný (na vyžádání). Plně nerezová i vnitřní konstrukce. Nabízeno i ve venkovním provedení.

Jednotka pohonu branky:

Axiální pohon s vestavěnou převodovkou je uzavřen v tubusu rotačního pláště. Spojen s motorem přes pružnou spojku, veden dvěma kuličkovými a jedním axiálním ložiskem. Plynulé otáčení po 90°. Elektromagnetická brzda znemožňuje neautorizovaný průchod brankou.

Řídicí elektronika branky:

Umístěna v dolní nosné trubce. Plynulý rozjezd a dojezd rotoru. Nastavení rychlosti otáčení. Při zvýšení tlaku procházející osoby na rameno branky umožní zvýšit rychlost otáčení.

Výpadek napájení:

Při výpadku napájení dojde k odbrzdění brzdy motoru. Je umožněno ruční otevření branky. K udržení funkčnosti lze zařízení připojit k záložnímu napájecímu zdroji.