Kvalitní zázemí pro sport i volný čas

ČeštinacsEnglishenРусскийru
phone +420 573 335 700

Interaktivní dotykový infoterminál

je určen pro vnitřní i venkovní aplikace k zobrazení základní sady identifikačních a časových dat uživatele v systému bezobslužného řízení a odbavení osob.
Barevný dotykový displej se zvýšenou mechanickou odolností při dotykovém ovládání má přehledné uspořádání zobrazovaných dat, vykazuje velkou svítivost a dobrou viditelnost i pod velkým světelným zdrojem či slunečním záření. Dle požadavku zákazníka zobrazuje v základním provedení údaje o čísle uzamčené skříňky, délky pobytu v dané zóně a také o platbách a doplatcích. Struktura zobrazovaných dat může být unikátní pro každou zónu. Umožňuje volbu komunikace z 5 přednastavených jazyků. Snímač čipových náramků a karet s velkou citlivostí čtení je umístěn přímo pod displejem.

Kvalitní provedení robustního pouzdra a dokonalá těsnost zaručují velkou spolehlivost a životnost v klimaticky náročných venkovních aplikacích s velkým rozsahem teplot a také ve vlhkých prostorách s vysokým obsahem chlóru a jiném agresivním či kyselém prostředí. Díky navrženému designu, signalizaci a přehledné komunikaci s uživatelem je užívání terminálu intuitivní bez nutnosti doplňujícího informování uživatelů.

Bezkontaktní snímač RFID čipových náramků (transponderů) nebo karet pracuje dle požadavku s různými frekvencemi snímací jednotky a je vybaven barevnou signalizací identifikace čtení. Světelná signalizace může být dodána v provedení vysoké svítivosti. Pro venkovní aplikace může být terminál doplněn akustickou signalizací. Terminál může být osazen také technologií čtení vstupenek či karet s identifikačním barkódem.

Referenční provedení infoterminálu

  Terminál RI-RDR-401

Základní funkce:

Po přiložení náramku, karty resp. zasunutí vstupenky do snímače barkódu zařízení verifikuje identifikační údaje v řídicí databázi EPOS a zobrazí sadu dat na displeji dle předvolené struktury v dané zóně.

Zobrazení dat:

  • Aktuální čas
  • Čas vstupu
  • Zbývající předplacený čas
  • Čas strávený v příslušné zóně
  • Zůstatek kreditu
  • Výše doplatku