Kvalitní zázemí pro sport i volný čas

ČeštinacsEnglishenРусскийru
phone +420 573 335 700

Snímače čipových náramků

Snímač čipových náramků je určen pro vnitřní i venkovní aplikace k turniketům, elektrickým brankám a dalším zařízením v systému bezobslužného řízení a odbavení osob.
Velkoplošný snímač čipových náramků je na čelním panelu osazen čtecí zónou snímaných čipů, vícebarevnou světelnou signalizací po obou stranách čtecí zóny a velkým dvouřádkovým displejem pro komunikaci s uživatelem. Přístroj je charakterizován velkou citlivostí čtení, a velmi krátkou vybavovací a reakční dobou.

Kvalitní provedení robustního pouzdra a dokonalá těsnost zaručují velkou spolehlivost a životnost v klimaticky náročných venkovních aplikacích s velkým rozsahem teplot a také ve vlhkých prostorách s vysokým obsahem chlóru a jiném agresivním či kyselém prostředí. Díky navrženému designu, signalizaci a přehledné komunikaci s uživatelem je užívání terminálu intuitivní bez nutnosti doplňujícího informování uživatelů.

Bezkontaktní snímač RFID čipových náramků (transponderů) nebo karet pracuje dle požadavku s různými frekvencemi snímací jednotky a je vybaven barevným signálním panelem identifikace čtení. Může být doplněn velkým zobrazovacím dvouřádkovým displejem pro komunikaci s uživatelem v příslušném jazyce. Světelná signalizace může být dodána v provedení vysoké svítivosti. Terminál může být také osazen technologií čtení vstupenek či karet s identifikačním bar kódem.

Referenční provedení snímače čipových náramků

    Snímač RI-022            Snímač RU-022 – s grafickým displejem a signalizačním majákem

   Snímač RU-022/S – kombinovaný snímač čipů a bar kódů se signalizačním majákem

Základní funkce

Po přiložení náramku, karty resp. zasunutí vstupenky do snímače barkódu zařízení verifikuje identifikační údaje v databázi řídicí jednotky. Po autorizaci vstupu z řídicího systému automaticky zprostředkuje povolení otáčení spřaženého turniketu, branky apod. bez nutnosti externího zásahu obsluhy. Zároveň informuje uživatele o možnosti průchodu světelnou signalizací a hlášením na displeji.