csen

Reference

Naše výrobky dodáváme do projektů z různých oblastí. Prohlédněte si ukázky našich realizací.

 

Šatní skříňky

Teplice – Aquacentrum, Dětský svět

Výsledkem krásné spolupráce s architektonickým studiem Projekty CZ, s.r.o. je Nový dětský svět Aquacentra v Teplicích. Prosvětlené místnosti, s barevnou kombinací šatních skříňěk v jednotlivých šatnách, potěší nejen děti. Funkční HPL výplně s perforací na schodišti a HPL dveře do mokra doplňují moderní vzhled centra.

 

Hodonín – Bliss Day Spa, denní lázně

Interiér v bílém zvolily denní lázně v Hodoníně. Příjemné a klidné prostřední nového pavilonu a bílé provedení šaten v kombinaci se skleněnými obklady a paravany doplňuje moderní vzhled lázeňského komplexu pro dokonalou regeneraci.

 

 

Praha – Gymnázium Jana Keplera

Kombinace červené a bílé s gravírovanými čísly na dveřích šatních skříní ve tvaru „Z“ jsme instalovali v šatnách studentů gymnázia. Červená barva oživila celý interiér.

 

 

 

Kroměříž – Střední škola COPT

Zázemí školních šaten se změnilo k nepoznání. Původní společné šatny, přehrazené kovovými stěnami, vystřídaly nadčasové moderní skříně. Celá místnost šaten je velmi světlá, ladění do modrých tónů vyvolává pocit čistoty.

 

WC Kabiny

Praha – Obchodní centrum Letňany

Obchodní centrum Letňany, to není jenom nakupování, to je i spousta zábavy pro všechny, a tomu odpovídá i vybavení sociálních zařízení a čistý design jejich provedení. Lehké dělící kabiny s nadsvětlíkem a pisoárovými zástěnami z materiálu HPL přírodního dekoru v kombinaci se skleněným potištěným obkladem.

 

HPL Obklady

Praha – O2 universum

Vedle O2 arény vyrostla nová multifunkční hala O2 universum s obložením stěn perforovanými HPL obklady. Čistý a funkční vzhled perforovaných desek napomáhá akustice s danou velikostí otvorů a daném rastru v sálech B,C a D. Celý obklad zavěšený na MDF roštu doplněným vatou a akustickým rounem.

 

Velim – Tělocvična Základní školy T. G. Masaryka

Hala jejíž stěny jsou nápaditě barevně vyřešeny, jsou obloženy z HPL materiálu. Aby celkový vzhled nebyl rušen viditelným uchycením nýty, je celý obklad nalepený speciálním certifikovaným lepidlem, na podkladový hliníkový rošt.V tělocvičně byly použity obkladové desky perforované, což je novinkou v jejich zpracování.

 

HPL Hokejové Lavičky

Třinec – Werk Arena

Pro moderní víceúčelovou halu vedle ledové plochy vznikly nové šatny extraligových hokejistů, hokejové lavičky atypického řešení pro vysokou zátěž doplňují moderní zázemí domácích.