Kvalitní zázemí pro sport i volný čas

ČeštinacsEnglishenРусскийru
phone +420 573 335 700

OTS elektronický zámek

Bateriový offline zámek spolupracující s transpondery MIFARE 1K a 4K Zámek se ovládá jednoduchým stisknutím knoflíku pomocí transpoderu.

Zámek má nezávislý zdroj napájení. Je napájen čtyřmi alkalickými 1,5V AA bateriemi. Životnost baterií je cca 30 000 cyklů. Stav baterií je měřen a indikován při každém zamykacím cyklu. Nemůže tak dojít k uzamčení zámku při vybitých bateriích. Při běžném používání je životnost baterií 2 až 5 let. V klidovém stavu nespotřebovává žádnou energii.

Elektronický zámek umožňuje konfiguraci jak ve vyhrazeném tak volném režimu uzamykání. Umožňuje podporu víceaplikačního řešení a podporuje zákaznicky přidělený sektor a klíč v MIFARE transponderu.

Elektronický zámek je mechanicky odolný a je připraven pro aplikace i ve vlhkých a náročných podmínkách s vysokým zatížením.

Umožňuje jednoduchou a bezpečnou montáž na různé typy skříňkových dvířek. Dodává se v pravém i levém provedení.

Zámek je možno spravovat víceúrovňovým MASTER klíčem. Elektronický zámek podporuje organizacní hierarchii zamykání a tvorbu skupin. Vysoká bezpečnost dat a kvalitní mechanické provedení tak tvoří z elektronického zámku OTS dokonalé řešení pro elektronické zamykání.

OTS elektronický zámek OTS elektronický zámek (734.0 KB / pdf)

Galerie :

Volitelné identifikátory a doplňky k elektronickým zámkům :

Čipové přívěšky a karty